Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gitáron nehéz megtanulni...

Gitáron nehéz megtanulni játszani? Hogy álljak neki?

Figyelt kérdés
2018. jan. 20. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Az biztos hogy a kisujjadba kell majd lennie hogy ne legyen később vak küszködés.

Én többnyire autodidakta módon tanultam, és kb. jó középszinten tudok bármi gitáron.

Zeneelmélettel kezdd, majd jöhetnek a skálázások+akkordok a Szigeti féle akkordiskolából (a zenetanárom mindig azt mondta hogy nagy nudli de szerintem a legjobb). Minden hangot+fogást+akkordot ismerned kell a gitár nyakán és ezt bizony utánmondással+füllel jól be kell gyakorolni. Ha elektromoson kezded akkor vannak jó kis shadows, ventures gitár lesson-nok a YouTube-on. Valamint letöltheted a gitarpro programot amivel jó kis tabulatúrákat is találsz a dalokhoz amiből gyerekjáték lesz utánjátszani. Természetesen egy zenesuli lenne a legjobb megoldás, bár én azért nem mert viszonylag későn 20 évesen kezdtem el és most 41)

2018. jan. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!