Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tudnám eladni a szalvétáka...

Hol tudnám eladni a szalvétákat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem a Jófogásra vagy a Vaterára gondolok.


Sok csereszalvétám van és a neten sose találok cserepartnert. Tavaly az index fórumon találtam két gyűjtőt, akikkel kapcsolatba is léptem. Egyiküknek vagy 30 szalvétát adtam, tőle is kaptam 30-at cserébe. 2 hónap múlva írtam neki, hogy jöttek újabb gyűjtemények. Nem írt vissza. A másik illető meg nem is válaszolt. Lehetetlen az ilyen gyűjtőkkel kapcsolatba lépni...


Néhány éve, amikor még állt a Pecsa, akkor volt egy kézműves vásár. Az egyik teremben szalvétákat árultak 30-40 ft darabjáért. Nagy volt az érdeklődés.

Arra gondoltam, hogy én is így adhatnám el a szalvétákat, de nem tudom, hogy hol lehetne. A fent említett online boltok nem segítettek. Hiába hirdettem ingyen a szalvétákat, senki nem jelentkezett.



2018. jan. 25. 16:46
 1/1 anc ***** válasza:
Csodálkozom, hogy a Vaterán nem sikerült, mert nekem az a tapasztalatom, hogy intenzív gyűjtői élet zajlik ott. :O Más ötletem nincs sajnos. :/
2018. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!