Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi kell hogy jó youtuber legyek?

Mi kell hogy jó youtuber legyek?

Figyelt kérdés
Igaz hogy raktam fel videokat de hogyan kell csinálni alapfokonként hogy jó videókat csináljak mert kezdő vagyok
2018. jan. 26. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs már ott így is elég szemét?
2018. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán milyen videókat csinálsz?

Gameplay/Vlog/vmi más?

Egy normális kamera mindegyikhez kell minimum...

És legyen vmi egyediséged, TheVR-ék sokat káromkodnak meg idegeskedenek (ami nagyon vicces) Luckey meg mindig elbambul meg nagyon koncentrál és viccesekt mondd közbe, szóval mindenképp legyél vicces!

És ne kezdj el minecraft gameplayeket csinálni, mert azzal már tele van a youtube...

2018. jan. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát éppen a jellenleg 2 videót raktam fel az egyik hun sub (magyar felirat) a másik pedig képregényt magyarósitottam
2018. jan. 27. 19:45
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát éppen a jellenleg 2 videót raktam fel az egyik hun sub (magyar felirat) a másik pedig képregényt magyarósitottam és hamarosan meg rakok fel egy gameplay videót
2018. jan. 27. 19:45
 5/7 anonim ***** válasza:
De milyen gameplay videót?
2018. jan. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ismered a kingdom hearts union x cross?
2018. jan. 31. 11:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát most megnéztem, de nem tűnik vmi népszerűnek...

Ami nem baj, de ha több feliratkozót akarsz szerezni akkor egy kicsit ismertebbet kell!

2018. jan. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!