Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az olajfestékem egy kicsit...

Az olajfestékem egy kicsit beszáradt, szóval egy kis olajat kevertem hozzá, hogy dolgozni tudjak vele. De most nem igazán akar megszáradni. Ezzel lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm! Nagyon fontos lenne!

2018. jan. 27. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Hat azt bizony elb*sztad, de kemenyen.
2018. jan. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát erre én is rájöttem...
2018. jan. 27. 22:10
 3/11 anonim ***** válasza:
68%
Mondom maskepp: sose fog megszaradni, mert nem olajat kellett volna beletenni, hanem a hozzavalo oldoszert. Az olaj ugyanis nem parolog, az oldoszer igen.
2018. jan. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
64%
A só talán beszívja , és utólag talán le lehet róla szórni:D Vagy szórjál a képre színes homokot, nem tudom, hol lehet kapni, meg hát az úgy meg nagyon aprólékos lenne, szóval nem tuti, hogy olyan jól sikerülne, mint a festményed.
2018. jan. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
15%

*meee ha szivaccsal leitatod , azzal lejön a kép is.

Hékás!!!!


Fogj valami fehér anyagot, mint egy vásznat, és akkor az beszívhatja, azon rajta maradhat a kép. Pl egy lepedőt, vagy bármilyen elég nagy anyagot, és akkor azután az anyagon, a terítőn lesz rajta a kép, az talán felszívja az olajat, és majd a terítőt keretezed be. Talán így sikerülhet. (Nem vagyok szaki.)

2018. jan. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*ne abroszt; csak úgy majd a képet tudod terítgetni ide-oda
2018. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*Ja de nyomkodd rá azt a lepedőt a képre, de úgy, hogy ne kend el közben a művedet, tehát finoman.
2018. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az igazság az, hogy vannak olyan olajjal kevert részek, ahol egész szépen megszáradt, és vannak olyan olajjal nem kelvert részek, ahol meg egyaltalán nem szárad. Nem minden színt kevertem olajjal. De a legjobban egy olyan rész nem szárad ahol az alapot olajjal kevertel festettem de a rajta lévő rétegeket már bem kevertem, mert azok nem voltak beszáradva. Lehet hogy egyszerűen csak rossz a festék?
2018. jan. 28. 10:34
 9/11 A kérdező kommentje:
A lepedő rányomkodás pont ezért nem működne. Mert nem minden része ilyen. Egy része már valamennyire megszáradt.
2018. jan. 28. 10:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, de akkor a hajszárító például hülye ötlet?:D
2018. jan. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!