Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rockmaraton 2018 fesztivál...

Rockmaraton 2018 fesztivál programok, infók mikor szoktak megjelenni? Kalózsapkát beszabad-e vinni? (Alestorm, Paddy) csak napijegyet akarok venni. Mit kell a fesztiválról tudni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 28. 11:33
 1/2 anonim ***** válasza:

mivel nem baleset veszélyes gondolom be.

Facebookos oldalukat kell figyelni, azt hogy mikor infóznak nehéz pontosan belőni

Én imádom a maratont. Legjobb közösség, jó árak, az egyik legjobb helyszínen rendezik ahol fesztivált rendezni lehet :)

Sok aranyköpést fogsz hallani :D

És egy örök élmény,ha nem rontja el senki a napod, sanszos hogy jövőre is vissza akarsz jönni

2018. jan. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Február második felében napi bontások is kint lesznek már, márciustól meg 1-2 hetente folyamatosan jönnek a további infók. Ha elindul a weboldal, szerintem ott is fent lesz minden.

Egybkent nagyon magy élmény, én tavaly voltam először, és idén is menni fogok! Órákig tudnék mesélni, hihetetlen érzés volt ott lenni, és mindig volt valami program, nem unatkoztunk egy percig sem, és nem azért, mert végig ittam a napot (csak 2 nap ittam, akkor sem sokat), mindig volt valaki akivel beszélgettünk, vagy az autónál nagy beszélgetős-életfilozofálást tartottunk egy kis kaja társaságában, vagy csak az élet értelmét kerestük amíg a Batushka el nem kezdődött, vagy a Fostartály-Guttalax után próbáltunk kijönni a sokkból...

Szóval nagyon jó fesztivál, biztosan tetszeni fog! 😄

2018. febr. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!