Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztiválra tusfürdős dobozban...

Fesztiválra tusfürdős dobozban piát becsempészni?

Figyelt kérdés
Láttam ilyen megoldást és nagyon is praktikus de azt mondják, hogy nem lehet a tubusból soha az életben rendesen kimosni a tusfürdőt és a piának olyan íze lesz. Ez igaz, hogy nem lehet teljesen kimosni, meg ez nem veszélyes?

#ital #sziget #csempészés #fesztiválalkohol
2018. febr. 11. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki lehet mosni, de a szag megmarad. Vigyél be szájvizes flakonban.
2018. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szájvízes flakonban ételszínezékkel esetleg? De a legegyszerűbb megoldás a gyümileves doboz, ha nem szaglásszák meg. Nekem mindig csak átnézték a tasim, nem nyitották fel az üvegeim.
2018. febr. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amikor voltam két éve anno nekem beleszagoltak az üdítőmbe
2018. febr. 11. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Testhez simuló infúziós tasak?
2018. febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom ti milyen fesztiválra jártok, de Ozorára bármit bármiből bármennyit nyugodtan be lehet vinni kinti boltokból...
2018. júl. 15. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

bármit be lehet vinni, mondjuk 1 hónappal korábban, jó mélyre elásni és 1 kincses térképet kell csinálni hozzá, hogy megtaláld.


a legjobb ha a leendő sátrad alá rejted.

2018. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

de vigyázni kell ne hogy olyan helyre tedd ahol színpad lesz, vagy rátelepítik a toi-toi-t.


ha megoldható az üvegekből szívószál lógjon ki a föld fölött, akkor ki se kell ásni csak időnként megszívni, így folyamatos a jókedv.

2018. júl. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!