Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyáékat,...

Hogyan vegyem rá anyáékat, hogy egy kicsit elengedjenek néha inni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Idén nyáron töltöm a 16-ot...Nyáron néha-néha szeretnék elmenni a barátnőimmel inni egy egy délután. Ezt ne úgy értsétek, hogy jajj most aztán bebaszunk módon és minden nap...Nem...Hanem pár korty bor, esetleg egy sör néha hétvégén...Semmi más! Mégcsak cigizni se cigizek...Nem kell több, csak jó baráti társaságba jól esik. Valakivel volt már hasonló szitu? Őt hogy engedték el? Jöhetnek vélemények, tanácsok, tapasztalatok

Normális válaszolóknak előre is köszönöm!:)



2018. márc. 13. 16:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Magad írod, hogy szoktál inni. Akkor meg minek rávenni őket külön, mikor úgysem érdekel az se, hogy tiltják?
2018. márc. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem szoktam és nem is írtam olyat😉

Nyárról beszélek...Akkor szeretnék majd elmenni...Valamit félre értettél:)

2018. márc. 13. 17:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Valóban féreértettem, bocsánat. Mindenesetre ha úgyse részegen mész haza, akkor fölösleges nekik megmondani.
2018. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igeen, ezen én is gondolkodtam de mivan ha megérzik?:/ Ettől félek. Nem akarok én részegen haza menni...Csak jó lenne úgy, hogy tudják, hogy megittam 1 sört max. és úgy hazamenni, minden félelem nélkül:)
2018. márc. 13. 20:22
 5/8 anonim ***** válasza:
És ha nem engedik meg, akkor nem iszol?
2018. márc. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Basszál be rendesen
2018. ápr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kamaszok többsége nem kér rá engedélyt. Egy-két sörtől vagy bortól meg nem leszel annyira részeg, hogy a szüleidnek feltűnjön.
2018. aug. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem kell hogy tudják😂 én mindig a barátnőmnél alszok ha iszunk, másnapos nem szoktam lenni úgyhogy nem tudják, ennyi
2018. aug. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!