Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy kerjem meg a szuleimet h...

Hogy kerjem meg a szuleimet h elengedjenek?

Figyelt kérdés

Jovo heten lesz egy iskolai bal es utana atmennenk afterozni egy kozeli helyre, de a szuleim nem engednek el :( kb az osszes osztalytarsam ott lesz, es csomoan kerdeztek h ugye jovok e meg ilyeneket, de amikor megkerdezem anyut, akkor leszid, hogy nem mehetek. Csak zene lesz, alkoholt nem adjak ki ugyse.

Mondom mindenkit elengedtek oda, es akik mar voltam ott csak jot mondanak a helyrol, meg mar vagyok eleg idos h beengedjenek oda. Nem szoktam bulizni jarni, neha egy-egy hazibuli ha van kb havonta , de nem szoktam eljarni :)


Talan megprobalhatom azzal, hogy hnap utan lesz egy matekdoga, es annak fejeben ha jol sikerul elengednek vagy nem?

15/f fel ev mulva leszek 16 es most hetvegen is veengedtek 2002-2003mas szuletesueket is...



2017. jan. 30. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne fenyegesd őket a matekkal. Alap, hogy jól tanulsz. 15 évesnek, de még 16 évesnek sincs keresnivalója késő este szórakozóhelyen. Attól, hogy a többi szülő felelőtlen, a tiednek nem kötelező beállni a sorba.
2017. jan. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!