Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tegnap kijelentkeztem instan,...

Tegnap kijelentkeztem instan, azóta nem enged belépni mit tegyek? Lehet pár nap múlva jó lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap kijelentkeztem instan, sokan akik kijelentkeztek ugyan így jártak,hogy nem enged belépni minket .. sokszori próbálkozás után a régi telefonszámomra akar üzenetet küldeni mit tegyek?

2018. márc. 24. 19:46
 1/4 anonim válasza:
Ugyan ez van velem is, tegnap kijelentkeztem, azóta nem enged be. Nekem azt írja, hogy "sajnos probléma merült fel a kéréseddel kapcsolatban". :( a jelszó pedig jó, már nagyon aggódom. Neked is ezt írja?
2018. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,nekem és a barátaimnak új instat kellett csinálnunk :(
2018. márc. 25. 11:05
 3/4 anonim válasza:

Elég sokan írták már, hogy nem tudnak belépni. Valami tiltás lehet az Instagram részéről, viszont többeknek egyik napról a másikra megoldódott a probléma.


Addig kipróbálhatsz valamilyen VPN szolgáltatást (pl. CyberGhost-ot letöltöd) és azzal mennie kell. A legutoljára beállított jelszóval próbálj majd belépni.

2018. márc. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vmi rendszerhiba lehet, engem pár napja letiltott, nem lájkolhattam, mert azt írta, hogy gyanúsan sokat lájkoltam.

Tény, hogy simán csak nézelődtem és az insta által felajánlott képeket lájkolgattam, de hát nem ezért van az a rész?

Ott eleve csak a legprofibb képeket dobálja fel, amiken már több ezer lájk van, de ha sokat lájkolok, akkor meg robotnak néz.

Érdekes, mert alig van erről valami a neten, legalábbis magyarul.

De 10-20 perc múlva újra tudtam lájkolni.

2018. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!