Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi az a 3d-s mozi? Miben...

Mi az a 3d-s mozi? Miben különbözik a "simától"?

Figyelt kérdés
Miért olyan nagy dolog 3d-ben nézni egy filmet?
2010. jún. 12. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Térhatású, mintha a film kijönne a vászonról vagy te lennél benne a filmben.
2010. jún. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nemár. Még sosem voltam iylenen. Nem túl félelemetes? El se tudom képzelni....
2010. jún. 12. 20:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem félelmetes, nagyon klassz! Megkérdezhetném hol élsz, hogy ennyire nem hallottál róla?
2010. jún. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Bp, de már a 30as éveimet taposom lassan és lemaradtam a modern kor vívmányainak mozis részéről :)
2010. jún. 12. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Na, akkor nem vagy még semmiről lekésve. :) Keress rá melyik filmeket adják most 3D-ben, válassz egy kedvedrevalót és ülj be mozizni. Melegen tudom az IMAX-ot ajánlani, hatalmas a vászon, a legnagyobb 3D-s az országban. Középre próbálj helyet szerezni, nagyjából hátul. Kb. 2000 forint a jegy, de ÉLMÉNY! Meg még ragozhatnám :D
2010. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kajak oltogatsz minket! Sima moziba se sokat voltál mi?
2010. jún. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem egyszerűen csak ki kell nézni egy filmet, hogy melyik 3D, mert valamelyik nagy csalódás, nem sok 3D hatást nyújt...


Én az Avatartajánlom neked. Nem a történet miatt (bár az is legoflalja az emebrt) hanem a 3D hatás miatt. Na, az valóban ütős hatású!

2010. jún. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!