Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 11 éves vagyok. Egy gyerek-cro...

11 éves vagyok. Egy gyerek-cross-motort néztem ki magamnak, de nem tudom, hogy mi kell hozzá, honnan vegyem?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 17. 20:47
 1/3 .,,.,,.,, ***** válasza:
Próbáld meg normálisan megfogalmazni a kèrdèst!
2018. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt akartam, hogy: kell hozzá mondjuk jogsi? Mennyibe kerülne kB. Milyen tartozékok kellenek hozzá pl. Sisak, kesztyű stb.
2018. ápr. 19. 21:05
 3/3 anonim válasza:
Jogsi nem kell. Motor/felszereles penztol fugg. Sisak, szemuveg, kesztyu kb. kotelezo, gerincvedelem, csizma, terdvedo szinten nem art. Ha kissebb termetu vagy, (a japan motorok, 110-130 as 4 utemuekre gondolok inkabb), illettve ha nem vagytok anyagilag jo helyzetben, mindenkeppen tudom oket ajanlani. Egyszeruek, olcsoak,elnyuhetetlen motorjuk van, stb. Ha batrabb vagy es a penztarcatok is megengedi, akkor egy 2 utemu 65-os KTM se rossz, de azt folyamatosan karban kell tartani. De barmit is veszel, legyszi ne pitbike legyen :D
2018. júl. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!