Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan keressek zsebpénzt? 14/L

Hogyan keressek zsebpénzt? 14/L

Figyelt kérdés
Van egy tábor ami nagyon nagyon tetszik, tetszenek a turnusok, a programok, a lehetőségek, egyszerűen minden, de a szüleim nem tudnak rá pénzt adni, mert sokba kerül. Diákmunkát ugye még nem vállalhatok. Szóval, hogyan tudnék összegyűjteni 75000 ft-ot legkésőbb jövő júliusig? (70000 a tábor 3000 az út meg 2000-et számoltam költőpénznek)

2018. ápr. 28. 08:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én 14 évesen kiálltam a barátnőmmelva karácsonyi vásárra saját készítésű sütiket meg dekorációkat árulni. Ebből is lehet egy minimális kereseted. Meg nemrég az iskolánk szervezett egy könyvbörzét, ahol a diákok adhatták el megunt könyveiket a többi diáknak. Emlékszem, ezen 10000 forintot is kerestem! Ti is felhozhatnátok a dirinek ötletnek. Vagy kérd meg szüleidet/ nagyszüleidet, hogy köszöntésekkor inkább ajándék helyett kissebb összegeket adjanak. Más ötletem nagyon nincs. 😕
2018. máj. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!