Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem kapok zsebpénzt, hogyan...

Nem kapok zsebpénzt, hogyan keressek pénzt? LÉGYSZI ÍRJ

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,és soha nem kapok semmi zsebpénzt,néha nagyszüleimtől párezret,de ritkán..Állandóan azt mondják szüleim,hogy gyűjtsek ..de miből?? nem kapok semmit.annyi mindent szeretnék megvenni,de nem tudom,honnan keressem meg rá a pénzt.Expresszre feltettem tuhákat ékszereket könyveket stb. olcsón + jó lenne avon vagy oriflame tanácsadónak lenni úgy,hogy nem az én nevemen van a regisztráció,hanem a nővéremén aki 18 éves.És akkor én intézem és én kapom a pénzt.De ezeken kívül tudtok még valamit?szavesen bevásárolnék,kertészkednék,autótmosnék,de nem tudom,hogyan és hol hirdessem meg magam...

2012. aug. 27. 16:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Már erre a beírásodra is felfigyelhetnének, ha legalább oda írtad volna, hogy merre laksz.

Mert nyilván nem fognak elhívni autót mosni, ha messze vagy az adott "munkahelytől".

De ha pl. Bp.-en, akkor a kerület is számít, mert nagyok a távolságok.

(Pontos címet NE írjál, csak körbelülit!)

2012. aug. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyáron kellett volna valami munkát keresned. Kutyasétáltatás, babysitterkedés, kocsimosás, kertészkedés ilyesmik. Suli közben úgyse lesz időd szerintem. :S Jövőre ha már 16 leszel akkor mehetsz diákmunkára. :)
2012. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!