Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Harmadik körös állásinterjúra...

Harmadik körös állásinterjúra megyek, személyiségteszt lesz. Ha azt az Oxfordi baromságot látom, tényleg fussak?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 24. 17:58
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen hülyék mint a kérdező bezzeg átjutnak az első két körön...
2016. ápr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha akarsz, fuss egy jót. Ha akarsz, válaszolj a tesztre és akkor lesz egy lehetőséged.
2016. ápr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szerintem maradni fogok, de nem tudom, akarok-e olyan cégnél dolgozni, ahol ilyen szcientológus cuccokkal foglalkoznak...

Persze nem biztos, hogy az lesz.

2016. ápr. 24. 18:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Általában azért vannak személyiség tesztek hogy jobban megismerjék azt akit felvesznek. Nem hiszem hogy túl sok jelentősége lenne.
2016. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

...ezek a korai ítélkezések, konkrétumok nélküli feltételezések... hmm.

Szerintem ráérsz akkor kihátrálni, ha bebizonyosodik az, amitől tartasz.

Minek ennyire parázni? Nem börtönbe mész, nem foghúzásra vagy operációra és nem a munkanélküli hivatalba....

Egyszer elém raktak egy olyan tesztet állásinterjún, amiben az intim életemre is rákérdeztek. Összetéptem, kijöttem és kerestem más munkát. Ilyen egyszerű, eljönnöd, ha valamit baromságnak, törvénytelennek, más zavaró tényezőnek tartasz. De ne ítélkezéssel indulj, mert lehet, lemaradhatsz így valami jóról esetleg...

2016. ápr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a 3. körben akarnak személyiség tesztet tölteni, akkor azért lehet sejteni, hogy "futós" munkáltató.


Jellemzően a 3. körben már a nagyfőnöknek mutatják be az embert, és az utolsó formaságok elsimítása van hátra, nem pedig újabb tesztet töltetnek.


Mi a fenét csináltak az első 2 körben, ha a 3.-ra marad a személyiség teszt?

2016. ápr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is gyanús ez, az elején szoktak jönni ilyen tesztek, nem a végén.
2016. ápr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az első körben a HR-ossal beszélgettünk, másodikban ugyanez, csak ott volt a nagyfőnök is, most ez a teszt (CPI volt egyébként), és még valami excelt is át akar küldeni... Nekem is fura, miért nem az elején volt ez? Meg excel otthonról visszaküldve? Kíváncsi vagyok mi lesz a vége...
2016. ápr. 25. 10:32
 9/10 anonim ***** válasza:

A barátomnak is küldtek valami táblázatos marhaságot. Azt mondták, ha képes kitölteni, akkor talán megfelel a munkára. Pár napra rá derült ki, hogy pár embernek kiküldték ezt a táblázatos munkát, mindenkinek mást, majd mindenki egy csomót dolgozott vele és senkit nem vettek fel. Csak ingyen csináltattak meg egy halom munkát az emberekkel.

Ilyen is elképzelhető, így e tekintetben is legyél résen.

2016. ápr. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ráadásul cseszett elküldeni azt az excel tesztet...Öreg vagyok én már bohócnak...
2016. ápr. 26. 07:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!