Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki egyedül menni bulizni/fes...

Ciki egyedül menni bulizni/fesztiválra menni?

Figyelt kérdés

Nincs kivel mennem, de nem akarom kihagyni a bulit és folyton csak punnyadni a négy fal között. Viszont attól félek hogy rosszul érezném magam egyedül, nem tudnék mit csinálni.

Főleg ha ismerősök meglátnának egyedül, lehet gáznak tartanának, főleg ha megkérdeznének és azt mondanám hogy egyedül jöttem.


Te mit gondolnátok arról akit egyedül láttok egy buliban/fesztiválon császkálni? Nem tartanátok furának?



2018. máj. 8. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem ciki, hanem szomorú. Én is egyedül megyek rockmaratonra, meg most ensiferumra is.
2018. máj. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szerintem igen, én ezért nem is megyek sehova, egyedül ugyan olyan rosszul érezném magam, akkor meg minek fizessek is érte, háromszor voltam így egyedül nem volt jó, inkább maradok egész életemben a 4 fal közt
2018. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem mozdulsz ki nem is ismerkedhetsz, persze akkor sem ha ronda vagy.
2018. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok ronda. :D

Talán csak túl introvertált és visszahúzódó, de úgy érzem most kéne kitomboljam magam nem majd 40 évesen.

De egyedül nem lehet bulizni. :(

2018. máj. 8. 19:16
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor menj nyugodtan, majd ott találsz haverokat.
2018. máj. 9. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem muszály tombolni. Én pl. a Beren és Lúthiennel megyek rockmaratonra (mivel nincs kivel menni)
2018. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Melyik fesztivalra mesz? Ha ilyen nagyobbakra, akkor ott siman nyithatsz masok fele, foleg este. Buli hangulat van, mindenki baratkozik mindenkivel. Ha meg sem probalod, akkor nem fogsz tudni ismerosoket szerezni :)
2018. máj. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én egyedül megyek idén a Szigetre, de már egyáltalán nem érzem magam rosszul emiatt. A barátaim aztmondták hogy egy fesztivál teljesen felesleges és pénz kidobásra. Viszont szerintem nem, nyugodtan menj egyedül is bulizni! Ha nem érzed jól magad gyere el, de nagyobb a valószínűsége annak hogy megismerkedsz valakivel😘
2018. máj. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Kivéve ha ronda vagy. Mert akkor esélyt sem kapsz az ilyen helyekre járó sekélyes csajoktól.
2018. máj. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. 😂
2018. máj. 18. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!