Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ciki egyedül menni bulizni/fes...

Ciki egyedül menni bulizni/fesztiválra menni?

Figyelt kérdés

Nincs kivel mennem, de nem akarom kihagyni a bulit és folyton csak punnyadni a négy fal között. Viszont attól félek hogy rosszul érezném magam egyedül, nem tudnék mit csinálni.

Főleg ha ismerősök meglátnának egyedül, lehet gáznak tartanának, főleg ha megkérdeznének és azt mondanám hogy egyedül jöttem.


Te mit gondolnátok arról akit egyedül láttok egy buliban/fesztiválon császkálni? Nem tartanátok furának?



2018. máj. 8. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
WÁH mecsoda fordulat!
2018. máj. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Lányként egyedül? Le sem tudod majd vakarni az imádóid.
2018. máj. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én is egyedül mennék, így 18 évesen semmi akadálya. Csúnya, "de legalább" lány vagyok. Majd meglátom. De növeli az esélyeim hogy nem az igaz szerelmet várom egy ilyentől.
2018. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nyugi utolsó, az értelmes fiúkat nem a külső érdekli
2018. máj. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Szia! Szívesen mennék veled bulizni, nekem sincs sajna kivel mennem, pedig nagyon bulizós vagyok. Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok. ;) 24/L
2018. jún. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát akkor írj. :D
2018. jún. 18. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!