Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék képszerkesztésből...

Hogy tudnék képszerkesztésből pénzt szerezni?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem milliókat akarok keresni, csak valami kisebb jelképes összeget.


Szóval annyit kell tudni rólam, hogy durván 5 éve foglalkozik vele, szigorúan hobbi szinten. A legtöbb dologra magamtól jöttem rá, ritkán néztem meg, hogy a 'nagyok' hogy csinálják.

Sajna olyan nagyon ritkán van, hogy leülök és most képszerkesztőst játszok, mert nincs ihlet:D

Ismerősök szoktak néhanapján kérni tőlem hogy csináljam meg, ezeket kihívásnak veszem, és jól esik ha valami bonyolultabb dolog, és még is meg tudtam oldani.

Azzal ha pénzt tudnék keresni vele, azzal összekötném a kellemest a hasznossal.


Igazából az érdekelne, hogy miként tudnám úgy csinálni, hogy még egy kis jelképes összeget is kapjak érte.



2018. máj. 18. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálsz egy nagyobb látogatottságú, fizetős honlapot.
2018. máj. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha még aktuális a kérdés, írj rám. :)
2018. máj. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz angolul, regisztrálj az upwork.com-on. Ott néha lehet ilyen munkát találni.
2018. jún. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!