Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nyáron unalom...

Mit csináljak a nyáron unalom ellen?

Figyelt kérdés
2018. jún. 8. 14:45
 1/2 anonim válasza:
Tanulj nyelvet, menj valamit sportolni, olvass, nézz sorozatokat, tarthatsz film maratont, tanulj valami újat (pl. főzés, sütés, hangszeren jászás, jobb agyféltekés rajzolás, stb.) stb stb. Annyi mindent lehet csinálni egyedül is, szóval ne unatkozz :D Én a nyarat most az angol tanulásra szánom, valamint egy keveset dolgozni is szeretnék, a maradék időben meg olyan helyekre szeretnék elmenni, ami közel van, de még nem jártam ott. Sokmindent ki szeretnék próbálni, múltkor pl. kipróbáltam a wakeboardozást. Bejárom az összes strandot, tavat a közelben, unokatesóméknál sátorozok a kertben, grillparti, stb. Rengeteg dolog van, amihez pénz sem kell, csak fel kell fedezni a lehetőségeket.Javaslom, hogy csinálj magadnak egy bakancslistát, hogy miket szeretnél kipróbálni, megtanulni, stb.
2018. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! 😄😃😃 Majd írok bakancslistát. ☺️😉
2018. jún. 9. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!