Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Regisztráltam a Lottoland...

Boróka21 kérdése:

Regisztráltam a Lottoland nevű lottós oldalra, megbízhatónak tűnt. Nyertem egy piti összeget (háromezer forintot se, de na, legalább egyszer nyertem) és kérdés, hogy mikor fizetik ki? Vagy felejtsem el inkább?

Figyelt kérdés
A pénzt a játékra, mint a villám, úgy szívta le, de valahogy a kifizetés nem megy. Vagy meddig kéne várnom? Gondolom automata vezérelt a dolog, nem bankos kisasszonyok utalgatnak serényen. Kaptam visszaigazoló emailt, de kíváncsi vagyok a tapasztalatokra, hogy esetleg a későbbiekben, ha van pár "felesleges" forintom, akkor náluk lottózzam-e el vagy inkább igyak egy whisky-kólát belőle :D

2018. jún. 8. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért itt kérded, hogy mikor jutsz a pénzedhez? Ügyfélszolgálat?
2018. jún. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert egyéni véleményekre voltam kíváncsi, hogy kinek milyen tapasztalata van de köszönöm, hogy idefostál a kérdésem alá. Az ügyfélszolgálatnak nem írhatom, hogy "hé, írtátok, hogy majd valamikor utaltok, na de érdekelne, hogy tényleg meg fog ez történni, avagy sem".
2018. jún. 10. 00:41
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
De, pontosan azt kellene tenned. Fosni meg a tejtől szoktam, meg ha ilyeneket olvasok. Vagy hányni.
2018. jún. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mást nem tudsz tenni csak írsz nekik live chaten.

Arra biztosan reagálni fognak mert nekem is reagáltak mikor volt kérdésem.

Viszont ha nem tudsz angolul szerezned kell valakit aki tud.

2018. júl. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Én írtam nekik de baxtak bele válaszolni. Pedig egy hibát tapasztaltam ami az egyik játékomat nullázta. Azóta sem kaptam választ.


Kifizetést még nem kezdeményeztem a mai napig, tehát én is kíváncsi vagyok a véleményekre. És egyetértek veled.


És az ilyen fosós xarkalapokat akik csak arra várnak, hogy a szájukból segget csináljanak ki kellene zárni, vagy a hozzászólásaikat tiltani.

2018. okt. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kitsch válasza:
Kifizetik. Jól be kell azonosítanod magad, hogy nem e bot vagy. Aztán mindenképp a NEMZETKÖZI bankszámlaszámod add meg, ugye IBAN.... és utalják a lét 2-3 munkanap.
2019. ápr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bogar2006 válasza:
Eddig többször is játszottam a Lottolandon voltak is kifizetéseim tőlük, de most viszont valamiért nem akarnak fizetni! Utalták a jogos nyereményemet 150 ezer forintot erre írtak a bankomnak, hogy téves utalás és kérik vissza a pénzt! Van még négy kifizetésre váró nyereményem amire majd egy hónapja várok! Ügyfélszolgálat azt mondja folyamatosan, hogy az illetékes osztály dolgozik az ügyön! Aggódom most már a pénzem miatt!
2021. jún. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!