Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A régi Instagramomból valahogy...

A régi Instagramomból valahogy tudom törölni a telefonszámom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy régen regisztráltam Instagramra,viszont akkor nem valós emailt adtam meg ,aztán egy darabig nem is használtam,így el lett felejtve a jelszó és nemtudok újat kérni emailben. A telefonszám nem mint biztonsági adat volt benne,sőt,igazábol meg se volt benne adva ,az Instagram magától szinkronizálta a számokat...

Azóta új instát csináltam.

Na most a baj az ,hogy akinek megvan a számom annak a "Névjegyzék" résznél kiadja a régi instámat is (ami annyira nem előnyös:D).

Szóval úgy kéne eltüntetni a számot belőle ,hogy nem tudok belépni.


Ha ez nem lenne elég...a számom még mielőtt az enyém lett volna másé volt (a szolgáltató újra kiosztotta) és az ő Instáját is kiadja (+1 másikat ,amin látszik ,hogy kamu,gondolom azt is ő csinálta) és hát ez így annyira nem oké...



2018. jún. 13. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A helpdesk mit mondott?
2018. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nemtudom hol tudnám velük felvenni a kapcsolatot.
2018. jún. 13. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!