Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki szeretne...

Van itt olyan aki szeretne menni fesztiválra, de nem tud kivel menni?

Figyelt kérdés
A jegyem már megvan a Voltra (Hurts koncert) de sajnos a barátok variáltak, egyik sem jön velem, csak Szigetre mennek az idén. Gáz ha egyedül megyek el? Van aki esetleg társulna? 25/L

2018. jún. 15. 21:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jelen :/ Én már tavaly is akartam a VOLT-ra menni,de aki szerette is a bandát annak se volt pénze.

Ennek fényében jegyet se vettem,nem is hiszem,hogy van már. Mondjuk engem az A7X és a Limp Bizkit érdekel

2018. jún. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Szigetre megyek egyedül :/
2018. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Oh, pedig srácok az egyedül fesztiválozás nagyon f asza dolog. Abszolút kötetlen vagy, azzal bulizol, akivel szeretnél (és tudsz), nem kell agyalnod hogy kivel hogy fuss össze, csak vagy egyedül és kiélsz minden lehetőséget. Rengeteg közeli barátot szereztem egy-egy fesztivál alatt, szóval általában én magányosan megyek.

No de mivel távozom! :)


Szóval senki se csüggedjen, akinek nincs spanja, tök sok befogadó emberbe szaladhatsz ott a helyszínen is.

2018. jún. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem gaz, de en pl egyedul nem mennek csak a legjobb baratommal 2 esben. #nohomo
2018. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!