Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti fesztiváloznátok egyedül?

Ti fesztiváloznátok egyedül?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy életem úgy fog alakulni, hogy egyedül kellene fesztiváloznom 5 napon keresztül (Sound-on). Van olyan aki szokott egyedül vagy esetleg ismerőse aki eltudná mesélni, hogy milyen?

2018. jún. 21. 19:26
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Mi az hogy kell? Ki kotelez ra?
2018. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem te lennél ott az egyetlen aki egymaga bulizik, meg amúgy is..ez egy remek lehetőség arra, hogy ismerkedj! A végére valószínűleg már úgysem leszel egyedül, tuti, hogy találsz valakit magad mellé a nagy emberrengetegben.
2018. jún. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Én nem biztos,hogy egyedül elindulnék lányként,de ahogyan írta az előző válaszoló is simán szedhetsz össze haverokat a fesztiválon.
2018. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb ismerkedési lehetőség, azért van ott mindenki mert ott akar, csomó közös pont, téma. Azért óvatosan!
2018. jún. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Én nem érezném jól magam egyedül. Inkább eladnám így a jegyemet.
2018. júl. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az egyik legjobb az ismerkedés a fesztiválokon, én pont azokat nem értem, akik egy társaság, látszik rajtuk, h napi szinten találkoznak, és csak együtt nyomulnak. Biztos jó ez is, csak nem értem... Én többnyire egyedül indulok el, de a fesztiválon sosem vagyok egyedül, legtöbbször megtalál a társaság.
2018. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs is jobb egyedül végigbulizni egy fesztivált

Azzal partizol, akivel szeretnél, amikor csak szeretnél. Király dolog ha baráti társaságokba kerülsz, mert általában befogadnak, és nyomulhatsz velük is, de odébb is vándorolhatsz, amikor akarsz. Ráadásul még a számodra szükséges magány mennyiséget is te befolyásolod.


És hát ahogy az előző mondta, tök sok barátság köttetik így.

2018. júl. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!