Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Győr környékiek! Ha nyáron el...

Győr környékiek! Ha nyáron el akarnátok tűnni a világ elől ahol egyedül lehettek, hova mennétek kb egy hétre, ahol nem találnak rátok, van szállás, és nem is drága?

Figyelt kérdés
2018. máj. 21. 13:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Bár szállást nem szoktam kivenni, tréfásan mondva talán azért mert amikor kivenném és beszélnék a bérbe adóval akkor máris nem lennék egyedül. De a kisalföldi és a bakonyi tanyavilág a kedvencem. Már ami megmaradt belőlük. A szüleim tanyája amúgy is a Kisalföldön van. Hozzászoktam hogy egy lakhely akkor jó ha olyan mint az a ház, vagyis nem baj ha 500 méterre látható egy másik tanyaépület, mert az is üres. Valamint ha tele torokkal lehet bármit kiabálni mert biztosan nem hallja senki a néhány őzön kívül, akkor az jó hely.

Hogy 1 főre ki szokták-e adni például a bakonyi Rák-tanyát, azt nem tudom. De van ott néhány olyan tanyaépület amit biztosan kiadnának ha a tulajt megtalálod.

Régebben biciklivel jártam a bakonyi vadont. Szállást nem szoktam kivenni mert az a városi lakótelep művilágára emlékeztetett volna, eltűnni akartam a vadonban és sikerült is ami fantasztikus volt, teljesen megfiatalodtam tőle. Még ma sem vertem ki a fejemből hogy megveszek ott egy rozoga tanyát és lakhatóvá teszem. Pedig van a szülői ház ami üres, viszont ahhoz mégis 500 méterre már ott a falu, meg a gáz miatt a globalizáció köldökzsinórjára van kötve, tehát teljesen azért nem ideális nekem.


De ha Győrtől nem akarsz messze menni, akkor Győrújbarátnál van az a dombság amin rengeteg hétvégi ház található. Sok közülük elég jól elszigetelt helyen van a világ zajától. A tulajt kell megtalálni vagy találni kell kiadót ott. Mert nem csak az jöhet szóba amit hirdetnek a neten vagy kiírnak táblán hogy kiadó.


Vagy Kajárpécen láttam még a falu déli szélén a Dózsa majornak nevezett részt, ahol sok az üres tanyaépület és hétvégi ház. Kajárpéc amúgy is zsákfalu, tehát kamion forgalom nincs.

2018. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!