Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen cigit ajanlanatok?

Milyen cigit ajanlanatok?

Figyelt kérdés

Ami:nem tul eros, sott lehet kirejezetten gyenge. Nem a legdragabb de megis jo minosegu.(lehetoleg nev+ar)



Mar nem lehet kapni pattintos cigit? Es van olyan izesitett cigi ami nem pattintos?(ha van az jobban erdekelne mint a sima)



2017. jún. 20. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Hidd el, cigizni a legnagyobb baromság, főleg menőz3sből, csak ilyen gyenge, olcsó, ízesített cuccokat szívni. Akkor eskü inkább már fű vagy pia, annak legalább haszna is van:'D

Nem anti-dohányos vagyok, hanem exdohányos, és hidd el, leszokni sokkal nehezebb és gázosabb, mint amennyire általánosban meg gimiben menő rászokni. Mostmár lassan az az egyedi, aki nem dohányzik :'D

2017. jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hidd el nem raszokni akarok... csak egy baratommal vennek felesbe egy doboz cigit abbol az apropobol hpgyha megjonne a kedvunk legyen nalunk. Es en nem tartom menonek amugysem...foleg nem altalanodba.
2017. jún. 22. 20:51
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
senki se rászokni AKAR :DDD Én is csak elszívtam pár szálat 5 éve, miért szoktam volna rá? Jaaaa...azóta is szívom. kicsit se leszel tőle nagyfiú, inkább szánalmas idióta. azt se tudod melyik végét kell meggyújtani. De szívnád a hegyilevegőt, akkor azt nem értem miért nem veszel cigirágót? És tényleg nincs már pattintós, mondjuk nem is értem, miért szív valaki ízesített cigit. Most csak alapból ízesített cigit lehet kapni. Bár hülyeségnek tartom hogy kipróbáljátok, 1060 Ft a (világoskék) szofi és a phillip morris is akörül van. 1200 Ft-t vigyetek az a biztos. Aztán meg nem gondolod szánalmasnak, hogy 2 pelyhestökü kisgyerek áll a dohánybolt előtt felnőtteknek pitizni, hogy két marék 20 forintosból vegyen nektek cigit?
2017. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hallo nem a velemenyedet kertem hanem hogy irj egy cigit ami megfelel a leirasnak
2017. jún. 27. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!