Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vajon a 2019es Balaton Sound...

Vajon a 2019es Balaton Sound übereli az ideit?

Figyelt kérdés

Nagyon bánt sajnos, nem tudtam menni Soundra, eleinte úgy volt dolgozni tudok menni, de a nagykorúság be nem töltése beleszólt, és nem engedtek a szüleim.

Minden előadó akit szeretek, Garrix, Trumpet, lehetne még sorolni, voltak...

Jövőre mindenképp megyünk, saját keresetből a barátokkal, idén pedig a Szinre.

Szerintetek, eddig vélemények, tapasztalatok, kik jöhetnek jövőre? Az idenél is jobb lehet?



2018. júl. 7. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fogja uberelni.. nem tudom milyen eloadokat szeretsz, de ennek a mostani soundnak nem volt olyan eros lineupja azert.. Igenigen volt par iszonyat jo fellepo akiket sikerult elhivni, de osszeveve az egeszet tavaly lineup jobb volt szerintem.
2018. júl. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kevesebb színpad, kevesebb előadó, ennél csak jobb lehet...
2018. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindegyik übereli a másikat.A tavalyi iszonyatosan él még bennem,de az ideinek sikerült túl tenni rajta..
2018. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem simán übereli, idén még rendes party aréna sem volt (remélem visszahozzák majd jövőre), line-up sem volt annyira húzós, kevesebb volt a kajálda is. Utóbbi részletkérdés, tudom :D

Szóval tuti jövőre is lesznek neked tetsző előadók.

2018. júl. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát a party(jager) aréna vicc volt.. jager(régi) se volt rendesen, így a kisebb rapperek mehettek a party(jager) arénába, elfoglalni a helyet, miközben elég lett volna nekik a régi jager. nem volt dnb- színpad, pedig ott hatalmas arcok voltak az egymás mellett lévő music fm és rádió 1 stage azt eredményezte, hogy mindenki a közelebbihez, a rádió 1-hez ment. valóban kevesebb kajálda volt, sőt még rendes aldi sem volt, csak grill (tavaly egy olyan fullos bolt volt a kempingben, hogy az hihetetlen), ami annyit jelentett, hogy nyugodtan sétálhattál a kempingből a főbejáratig, még a reggelidért is, ha valami olyat akartál enni, ami nem ottani (illetve emberi áron van).


A rita ora meg a többi pop-os nyugodtan megkaphatta volna a party(jager) arénát, a nagyszínpad helyett, több edm-es kellett vna nagyszínpadra.

House-ból nem volt hiány, a finlandia stég kifejezetten jó volt.

(egyébként sztem garrix nagyon gyengén tolta)

2018. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5:

- Garrix nagyon rossz volt

- A finlandia oriasi bulikat csapott!:D

- Kell DNB stage 2019ben

- Egyetertunk

2018. júl. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!