Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A átlag magyarok miért szereti...

A átlag magyarok miért szeretik ennyire az ilyen stílusú zenéket?

2018. júl. 11. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez nem magyar sajátosság. Ez a neoprimitív műfaj mindenütt népszerű a kevésbé művelt rétegek körében. Minden kornak megvoltak a maga hulladékzenié, csak a korábbiak már méltán feledésbe merültek, ma meg már sajnos van jútyub, ami nem felejt.
2018. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Elborzasztanak ezek a "zenék". De ami ennél is jobban elborzaszt, hogy mennyien kíváncsiak ezekre az ótvar szarokra.
2018. júl. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Átlag magyar???

Nem hinném, hogy ezt hallgatná az átlag magyar.

2018. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

#3

Pedig de. A családomban is van, aki ilyeneket hallgat.

2018. júl. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
83%
Mert Amerikában, meg a kiművelt nyugaton biztos mindenki Bach-ot hallgat, véletlenül sem (a listádban is fellelhető) trap alapú rap zene megy a fiatalság körében. Pont hogy onnan ömlött be a szar, onnan másolták le ezek a szerencsétlenek ezt a műfajt.
2018. júl. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%

Az,az amit én sem tudok megérteni.

Ugye elvileg az egyszerűbb,butább emberek hallgatnak ilyen zenét.


De attól,hogy valaki buta,még érzékszerveik nekik is vannak.

Az ízlelőbimbójuk nekik is pl megérzi,ha valami minőségi,nem gagyi.

Ennek elvileg a hallásra is igaznak kellene lennie.

A szörnyű a like-dislike arány:D

2018. júl. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
3%

Istenem

Ezek a zenék azért vannak hogy tudjunk valamire bulizni

Miért van ezzel bajotok?

Mindenkinek más az ízlése

Ha neked más fajta stílus jön be akkor hallgasd azt

Ennyire egyszerű

2018. júl. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha szórakozni,akarsz,abban is van minőségi.


https://www.youtube.com/watch?v=OwWT43Eb3IM

2018. júl. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben én sem hiszem, hogy sokan hallgatnák, én ezeket csak onnan ismerem, hogy mindenki elborzad tőlük. Kb. mint amikor Rebecca Blacket azért nézték az emberek, hogy lássák, mennyire rossz, nem azért ismerték, mert szerették.


Sokkal jellemzőbb, én legalábbis ezt tapasztalom, hogy Halott Pénzt meg hasonló zenekarokat hallgatnak, amik igénytelenek, tudnak kb. 3 akkordot, de énekelni meg annyira sem.

2018. aug. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja, és nehogy azt hidd, hogy ez csak Magyarország. Amerikától vettük át, de nem is csak mi. Én pl. kedvelem a spanyol zenét, legalábbis egyeseket. Na de a spanyol zenékből is mit exportálnak? Maluma, Iglesias, Ricky Martin (utóbbi kettő is beállt ebbe az általad linkelt műfajba), és ami mindennek a legalja, és az általad linkelt stílust viszi: J. Balvin és régen a Macarena.


De menj oda valakihez, ki az az Alejandro Sanz vagy Enrique Bunbury, esetleg Gaby Moreno, életében nem hallott róla. Minden más országban is ez megy. Volt a spanyoloknak egy David Bisbal nevű ígértes, meglepő hangú énekesük. Jelenleg Luis Fonsival rázza a seggét a tüc-tücre...

2018. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!