Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Bent maradni egy fesztiválon...

Bent maradni egy fesztiválon napi jeggyel, lehetséges?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy egy nagyobb fesztiválon (ami engem érdekelne: Sziget, Volt, Campus, Balaton Sound) napi jeggyel mész be, ami mondjuk déltől, következő nap 10-ig ad jogosultságot hogy részt vegyél a fesztiválon. Ezt utána hogyan ellenőrzik, hogy valóban elhagytam-e a fesztivál területét? Mondjuk egy olyan hatalmas fesztiválon mint a Sziget csak nem nézik meg mindenki karszalagját egyesével, valaki próbált már bent maradni? Tudom hogy nem legális, csupán a kíváncsiság hajt!!

2018. júl. 15. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
szúrópróba szerűen.
2018. júl. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%
A szalag a meghatározott idő lejártával összezsugorodik, majd felforrósodik. Ezt más szóval lelkiismeretnek hívják.
2018. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyesével nem nézik meg,viszont minden a fesztivál területén dolgozó figyeli a karszalagokat.Illetve a nagyobb fesztiválokon vannak beépített emberek is,akiket bulizónak nézel de közben figyeli ő is a karszalagokat.De pl a pultos is észreveheti fizetésnél...Nem éri meg játszani.
2018. júl. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Campuson idén sokan mászkáltak "jegy ellenőrzés"-es pólóban
2018. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!