Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha tehednéd, melyik fikciós...

Ha tehednéd, melyik fikciós világba utaznál el?

Figyelt kérdés

2018. júl. 19. 13:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
Legszívesebben a Gravity Falls világába utaznék el, de szóba jöhet a Bleach, a Death Note, és a Harry Potter univerzuma is. :)
2018. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Narnia, Harry Potter, Westeros, vagy valamelyik Assassin's Creed rész világa. :D 18/F
2018. júl. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
pokémon:)
2018. júl. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*olyan kis békés, barátságos világnak tűnik nekem; mondjuk vannak pokémonviadalok, most hogy jobban belegondolok; de nemtom, valamiért mégis olyan kedvesnek, barátságosnak tűnik nekem az a világ. Meg pl nemtom, hogy a pokémonok konkrétan akarnak-e harcolászni; vagy kényszerből mennek, meg hogy mennyire okosak a pokémonok, ezt mennyire fogják fel, hogy ott most harcolniuk kell igazából. Szal nemtom. Na ez a része, hogyha ezt innen nézzük, akkor lehet ,mégse olyan jó. Hát nemtom. De asszem, valamiért mégis szívesen tartoznék oda. Majd nem járnék ilyen mérkőzésekre:)
2018. júl. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Végtelen-erdő, Galvadon, Jók és Rosszak iskolája.
2018. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 October15 ***** válasza:

Hát ez nehéz kérdés.. amikre azt mondom, hogy nekem baromira tetszenek azokba ha pisztolyt tartanának a fejemhez sem mennék.. :D Habár van 1-2 ahol igazából viszonylag kicsi az esélye, hogy megszívom. [Mert ugye nem kötötted ki, hogy a világ film/könyv szempontjából fontos "frakcióba" tartoznánk.]


Tudom is én az Alien univerzumban az átlag polgár élete kifejezetten nyugis. :D De innentől kezdve nem is annyira érdekes.

A star wars már talán olyan ahol totál átlagosan is érdekes lenne élni.


Amit messziről kerülni kell:

Warhammer 40k, DOOM, Dune, Kidou senshi gundam, Toukyou kushu, Shingeki no kyojin, koutetsujou no kabaneri és hasonló darabok, nem igazán életbiztosítás még akkor is ha amúgy messze érdekesebbek mint a fentiek.

2018. júl. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Harry Potter
2018. júl. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Harry Potter
2018. júl. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel most olvasom a Térség-sorozatot, így különösen sajnálom, hogy rossz korba születtem. Semmi érdemi űrutazás:(

Ahogy fentebb írták, a Warhammer 40k világát meg csak olvasni jó, illetve távolról "figyelni". Lenyűgöző, grandiózus, epikus, de sosem élnék benne.:D

2018. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lovecraft vagy a Star Trek világába.
2018. júl. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!