Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csendháborítás sziget fesztivál?

Csendháborítás sziget fesztivál?

Figyelt kérdés

13.kerület kertvárosi részében élünk.

Megértem, hogy sziget fesztivál buli, nyár meg minden, de miért kell este 11-kor is hangos basszust hallgatni? Nem is nagyon értem hogy hallatszodik át. Múlt évben is lehetett hallani,de nem ennyire mint most. Esetleg tudok vhol bejelentést tenni? ill.Van itt még olyan aki ugyszint nem tudd aludni?



2018. aug. 12. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érsz el vele semmit, mert megvan rá az engedélyük.
2018. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pacsi sorstárs! Szintén 13.kerület kertváros. Szerintem minden évben hangosabb a sziget, bár én sem értem hogy hallatszódhat át, de konkrétan néha tisztán értem mit ènekelnek. Fogalmam sincs, hogy akik a másik oldalon laknak hogy tudnak pihenni.
2018. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 stewie200 ***** válasza:
21%
Érdekes, mi a 13.kerben nem hallunk semmit, pedig nyitott ablaknal alszunk ejszaka
2018. aug. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A 13. Kerület egész nagy, merre felé laktok,ha szabad kérdezni?
2018. aug. 13. 12:23
 5/12 anonim ***** válasza:
#2 Babèr utca
2018. aug. 13. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
77%

Én a 14. kerületben lakom, és hallom, igaz hogy épphogy de nagyon zavaró. Ma felkeltem hajnali 5 kor és akkor is még ment a zene.

Nem tudom, hogy aki a közelben lakik az hogy bírja. Meg azt sem értem hogy kaphatnak erre engedélyt, hogy egész éjjel menjen a hangos zene.

2018. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na igen, állítólag 11-kor bekell fejezniuk, legkésőbb! Pont a minap hallgattam a Tv-ben!
2018. aug. 13. 23:26
 8/12 anonim ***** válasza:
nyugi vannak helyek ahol egész évben sziget van, és ezek a helyek csak szaporodnak
2018. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Harmadik kerületben se halk, viszont már megszoktuk. Egy hetet kibír az ember, hadd szórakozzanak a fiatalok.

Van rá igény, rengeteg pénz jön belőle, szóval nem fog ez a dolog megszűnni.


Füldugót vagy otthoni zenebömböltetést tudok csak javasolni.

2018. aug. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem egy évben egyszer egy hétig el lehet viselni. Én is hallom de csak egy hétig tart, ki lehet bírni.
2018. aug. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!