Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Csendháborítás sziget fesztivál?

Csendháborítás sziget fesztivál?

Figyelt kérdés

13.kerület kertvárosi részében élünk.

Megértem, hogy sziget fesztivál buli, nyár meg minden, de miért kell este 11-kor is hangos basszust hallgatni? Nem is nagyon értem hogy hallatszodik át. Múlt évben is lehetett hallani,de nem ennyire mint most. Esetleg tudok vhol bejelentést tenni? ill.Van itt még olyan aki ugyszint nem tudd aludni?



2018. aug. 12. 22:55
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%

Én elhiszem hogy baromi hangos, de hidd el, sokkal szarabb amikor egész nyáron napi több órát hallod ahogy a környék kölykei ölik egymást plusz megy a zene. Júniustól augusztus végéig. Csukott ablaknál is simán lehet hallani ahogy visítoznak. Néha késő este is. Elviseném minden évben egy hétig a Sziget zaját ha ezek elkussolnának cserébe.

Ja és nem pici gyerekek, kicsiknél még érteném is ha nem bírnak magukkal. Ezek 14-18 évesek de hang alapján max 10.


Egyébként én úgy tudom hogy éjjel vissza is kellene hogy vegyenek egyik évből ebből volt is nagy botrány. Talán jövőre elviselhetőbb lesz.

2018. aug. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm a válaszod! Gondolom nincsenek gyerekeid? Vagy tévedek?
2018. szept. 1. 00:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!