Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen jó budapesti strandokat...

Milyen jó budapesti strandokat tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Névről ismerek egy párat, de keveset próbáltam. Értem ez alatt a zárt, thermál fürdőnek nevezett helyeket és a szabadtéri strandokat.

Előbbiből voltam a Lukács fürdőben, A Széchenyi fürdőben, Gellért fürdőben, utóbbiból a Palatinus strandon.

Voltam még az Aquaworld-ben (talán kettő között van), Dagályban.


Néha azon gondolkozom, talán máshova is el kéne néznem, csak nem tudom, melyikbe érdemes. Ahányról néztem véleményeket, mindről írnak rosszat is, jót is, a Palatinusról is. Pl. azt írják róla, hogy milyen borzasztó a zuhanyzó, és drága a lángos, ezres körül van. Előbbivel nem értek egyet, tavaly is voltam ott nem volt vészes a zuhanyzó, láttam már sokkal rosszabbat (kiskoromban egy usziban). A kaja tény az drága, na de egy évben 1-2-szer ha megyek.....(Szinte minden strandon drága kaja).


Igazából nem tudom, a vélemények mennyire mérvadóak. Attól is tartok, csakúgy elmegyek más helyre, vagy ajánlások hatására, és csalódni fogok.


Az egyik dolog amitől tartok, a zuhanyzó állapota, arra érzékeny vagyok, fontos. A másik, az alkalmazottak viselkedése, hozzáállása. Felőlem lehet akármilyen drága, szépen megcsinált, ha bunkók az emberrel (sajna ilyet is lehet tapasztalni).



Szóval, milyen budapesti szabadtéri strandokat (hasonlóakat mint Palatinus) tudnátok ajánlani, amivel elégedettek voltatok?



2018. aug. 13. 12:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Heló!


A Palatinusról én sem hallottam jót, főleg azt emlegetik, milyen népek járnak oda.

Ezért mentünk végül a Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda és Széchy Tamás Uszodába.


Remek hely, tiszta, a zuhanyzás sem gond, az árak is korrektek (ha délelőtt mész, még olcsóbb). Nekem nagyon kellemes meglepetés volt, csak ajánlani tudom.

2018. aug. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!