Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kíváncsi vagyok, de van olyan...

Kíváncsi vagyok, de van olyan tag aki azért használja az nCoret hogy minél több dolgot seedeljel vissza? Nekem sajnos 100gb korlátozott net van, és a torrent feltöltés gyorsan elhasználja, de a szedés nem.

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyilván van, ezért létezik a toplista és mindenki aki előtted van az jellemzően abból szerez pontot hogy több dolgot és hosszabb ideig tartott seedben mint te. Ha mondjuk a 100 ezredik helyezés körül van, akkor tőled rögtön van 100 ezerrel több ember aki jobban tolja a seedet.
2018. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezekre az oldalakra a dolgok java részét az üzemeltetők töltik fel.Ezeken a zárt trackereken IP cím alapján eléggé vissza lehet az emberkéket nyomozni.Biztonságosabb nyílt torrent oldalakból kiindulva gondolom ezt itorrent,thepiratebay.Átlag emberek zömében mi a francért kockáztatnák meg hogy csak úgy megosszanak jogvédett anyagokat?.Nyílt oldalakon sokkal biztonságosabb módon nem teszik meg.Max visszatöltik rajtuk a dolgokat amit letöltöttek hogy ne csapják ki őket.Ha az emberek annyira meg akarnának ilyen dolgokat osztani másokkal a tele lennének a nyílt oldalak mint a thepiratebay magyar torrentekkel.De ez sajnos nem így van.Programok esetén pl jó részük pl többnyelvű.És azokat nem magyarok töltik fel nyílt oldalakra.
2018. aug. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A zárt trackereken titkosítva van az adatbázis, nem lehet visszafejteni belőle az IP-ket. A kliensen belül a peer listából ugyan igen, de nem véletlen hogy a feltöltők anonimok, és a seed listában már nem látod egyértelműen a többi peer között hogy ki volt az eredeti feltöltő, plusz az oldalon a tracker statisztikában szintén titkosítva van mind a peerek neve, mind az IP-jük. De még a torrentkliensekben is lehet anonim módon seedelni.
2018. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!