Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan kedves, aranyos...

Van itt olyan kedves, aranyos hölgy, aki beszélgetne skypon alkalmanként? Tudom félreérthető, de fizetnék érte, telokártya feltöltés. Sajnos nagyon magányos vagyok. Részletek priviben, üzenetben.

Figyelt kérdés
31 éves, kedves pasi vagyok, fiatalabb és idősebb nők is írhatnak bátran, szívesen beszélgetek bárkivel...legyen mikrofonod, kameràd.

2014. okt. 4. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:

sajnalom h senki nem irt. en 32 eves ferfi vagyok. Egyedülélek ,de nem vagyok magányos.


Ha magányos vagy akkor legyél 1-2 hónapot teljesen egyedül, ismerkedj meg önmagaddal igazán :)


Ha van kedved levelezni irj nyugodtan privit.


32f

2014. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel, tudatosítanod kellene a magány okát! Egyébként én is szívesen leveleznék, sajnos skypolni nincs időm, de szívesen visszaírnék és válaszolnék az esetleges kérdésekre. Foglalkoztál már önismerettel? Ha nem érdemes lenne elkezdeni!
2014. okt. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!