Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi az ami nem jó a rajzos...

Mi az ami nem jó a rajzos instagram oldalamon? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!:)

Lassan egy éve kezdtem el az instagram oldalom, ami most már megközelíti a 100 követőt. Én nagyon büszke vagyok az eddigi eredményemre (tudom, hogy nem sok követő, de valahol el kell kezdeni:D). Viszont látom, hogy valami miatt nem követnek be és hát felmerült bennem az, hogy esetleg nem is jó az oldalam vagy egy tök szembeütköző dolgot elcseszek csak nem veszem észre.. Az instám neve starcrafting_ .Ha esetleg valaki megnézné és neglátná a hibát nagyon megköszönném!!



2018. aug. 18. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehetséges vagy, bár nem kiemelkedő rajzok. Talán kissé erőltetett ez a természetes, zöld növényes háttér, mert a fotózás is igényel munkát... Nem csak odatoszni a lapot a fára és kész.
2018. aug. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! A fásban teljesen igazad van..xD sajnos utólag láttam én is abban a fotóban a hibát.. viszont a természetet nagyon szeretem és ezért van mindig a háttérben.:)
2018. aug. 18. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Írtam privit
2018. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz!! Köszii, hogy megnéztétek és építő kritikát írtatok!:D
2018. aug. 19. 09:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A fotók biztosan nem.

Én azt látom, hogy te majmolsz egy trendet, de nem érted, hogy mi miért történik a fotón. Emiatt 2, talán 3, olyan fotód van, amire felkapnám a fejemet, hogy "Hú, mi ez? Nézzük meg közelebbről!"


A rajzhoz nem értek, de valami hasonlót látok: tehetséges vagy, de néhol mintha anatómiai probléma lenne és még nincs kialakult stílusod. Alapvetően egyik sem szégyellni való, csak éppen instán marhára nem kifizetődő. Az egyik dolog, amivel tudsz segíteni magadon, az az, hogy nagyon megválogatod, hogy mi az, amit publikálsz. A másik, hogy nem egy-egy rajzben gondolkodol, hanem sorozatokban, egységekben (egy téma kifejtése, egy stílus tartása több képen át, interakció a képek között: pl. 2 rajz közrefog egy harmadikat, úgy, hogy értelme is legyen). Az emberek szeretnek szeretnek valami egységet, átgondoltságot látni az oldaladon.


A harmadik dolog az, hogy az instagram csak egy játék. Amióta átvette a facebook és megvariálta az algoritmusát, tiszta agyrém az egész. Olvass csak: [link] Szóval az, hogy mennyire JÓ az, amit posztolsz egy pici része a dolognak, amellett, hogy mikor, mennyire vagy népszerű, mennyi az interakció a bejegyzéseidnél, hogyan használod a hashtageket stb stb. Ha reális visszajelzést akarsz a munkádról, akkor szerezz grafikusoktól építő jellegű kritikát.

2018. aug. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a visszajelzést! Érdekeseket mondtál és nagyon hasznosakat! Mindenképpen megfogadom a tanácsaitokat, mivel látom, hogy körülbelül ugyanazt a problémát írjátok..:)
2018. aug. 19. 12:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia


Alapvetően jó vagy, jobb mint a széles átlag, vannak erősségeid ez kétségtelen. De megnézve az oldalad érzek némi görcsös trendkövetést bizonyos stílusjegyekben.

Főleg a fotókról beszélek illetve az összképről amit és ahogy tálalsz.

Hajlok rá, hogy a rajokban ugyanez kicsiben tettenérhető, de én sem rajzos vagyok inkább fotós oldalról nézem, meg úgy az összképet+ koncepciót.

Érzek némi utánérzetet a munkáidban, kedvelsz valamit amit szeretnél ha visszaköszönne, de inkább gondolatból dolgozol mint sem érzésből, nem érted amit kedvelsz, de próbálod reprodukálni, ettől van egy kis görcsös utánérzet.

Mondhatjuk, hogy még meg kell találnod a saját stílusodat, ami persze sokféle stílusnak lehet a keveréke, de mégis a sajátod lesz és érezni fogod majd mi és mitől lesz jó.

Az nem baj, ha fotós szempontból kissé esetlenek a képeid, mert menet közben abba is belejöhetsz.

Illetve talán még amit hiányolok az a határozott fejlődés látszata képről képre, vannak jobbak, vannak rosszabbak, de valahogy nem érzem azt, ha feliratkoznék, akkor meg tudnál lepni az újabb és újabb képekkel.

(Ebben lehet nincs teljesen igazam.)

2018. aug. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te is nagyon jókat írtál és köszönöm a választ! Nagyon sokat segítetek ezekkel!!:D Örülök, hogy pozitívumokat is írtok,mert bevallom féltem ide írni ezzel kapcsilolatban..😅 És annak mégjobban örülök, hogy építőbb kritikákat írtok inkább! Szóval ment a zöld kéz, és tényleg nagyon köszi az eddigieknek!:D
2018. aug. 22. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!