Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Segítenének kecskeméti pubot...

Segítenének kecskeméti pubot választani?

Figyelt kérdés
Szóval nem régóta vagyok itt és érdekelne,hogy kisebb baráti társaság(3-4fő) hová tudna beülni ahol zene is szól meg tudnak inni ezt azt de nem egy lebukott utolsó kocsma, akar lehet dartsozni vagy meccset nézni vagy ismerkedni, egy kicsit felkapott abból fiatalos közegben. Előre is köszönöm.

2018. aug. 21. 00:16
 1/3 anonim válasza:
Hát nagyon sz*r a felhozatal. Mi a JamPub óta mióta bezárt sehova nem tudunk menni igazán. Darts-os, csocsós hely, meg ahol viszonylag sokan vannak az a BlackCat, de én nem szeretek oda járni. Ami talán (vagyis számomra) hangulatos az a Fáklyás pince illetve a RedCorner. Utóbbi kicsit lepukkant hely, de bennem értéket őriz, ugyanis a törzshelyünk gyerekkori haverjaimmal.
2018. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából a lényeg az lenne, hogy lehessen ismerkedni és iszogatni☺️
2018. aug. 21. 14:35
 3/3 anonim válasza:
Én pár hónapja költöztem ide, nem vagyok az a nagy bulizós srác, meg igazából ismerős is alig akad még, viszont egyszer jártam a Szakkörben, az hangulatos kis hely.(Igaz kocsma, de nagyon jó kézműves söröket lehet ott kapni.) Én koncerteket hiányolok eszméletlenül.
2018. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!