Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Netflix filmjei és sorozataina...

Netflix filmjei és sorozatainak lesz vmikor szinkronjai? Stranger things, új fehér agyar rajzfilm, bébi úr sorozat. Hány évet kell még erre várni?

Figyelt kérdés

2018. aug. 25. 13:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha megveszi valamelyik tv csatorna, akkor lesz. Ha nem veszik meg, akkor nem biztos, hogy lesz. A Kártyavárhoz pl. van szinkron.

Az a legbiztosabb ha megnézed felirattal, különben várhatsz egy jó darabig.

2018. aug. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez igaz, stranger thinget megnéztem feliratosan és nagyon jó. Csak én a szinkron, az anyanyelvemen sokkal jobban szeretem. A mostani Netflix cuccoknak következő öt évben vajon lesz-e szinkron? vagy pedig soha? :/
2018. aug. 25. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:
A Netflix nem szokta eladni a sorozatait más csatornáknak, hiszen abból van bevétele hogy előfizetnek és nála nézik. Van néhány darab kivétel, de egyáltalán nem jellemző. Rengeteg remek sorozatról fogsz lemaradni, csak mert az akár soha el nem jövő szinkronra vársz.
2018. aug. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az uj fehér agyaról, és bébi úrban lesz vha magyar felirat?
2018. aug. 25. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!