Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan kalandpark, ami felnőtteket céloz és izgalmas?

Figyelt kérdés
Az évfordulónkra szeretnék valami ilyesmit ajándékozni a páromnak, de nem ismerek ilyen helyeket. Vagy ha ennek kapcsán tudtok tippeket adni, hol lehetne eltölteni egy szép/izgalmas/tartalmas napot, ami amolyan ajándék is, azt is megköszönném.

2018. aug. 27. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hol laktok és milyen messze mennétek? Én az északi országrészt ismerem, a Zempléni kalandpark Sátoraljaújhelyen elég jó, de az ország jelentős részétől jó messze van. Miskolctapolcán az Avalon Parkot szintén egekbe dicsérik, bár ott még nem voltam. Nem tudom, konkrétan ilyen mászós kalandpályájuk nekik is van-e, de magán a településen van egy.
2018. aug. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Szolnokon amúgy. Hát, nyilván jobb, ha közelebb van, de azért mobilak vagyunk. ^^
2018. aug. 28. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!