Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Wattpadon lehet az olvasólistá...

Wattpadon lehet az olvasólistákat privát állapotba átállítani?

Figyelt kérdés

Lehet érdekes kérdés lesz, de van ilyenre lehetőség?

Mert a könyvtárba nem szeretném rakni bizonyos okokból, viszont olvasólistára szeretném rakni, viszont az publikus, és nem találtam rá módszert, hogy átállítsam privátra.


Vagy erre nincs is lehetőség? Nem szeretném feleslegesen erre pazarolni az időm, ha nincs.



2018. aug. 27. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Olvasólistát nem, de egyes történeteket mentetsz a privát listádba, amit csak te látsz.

2018. aug. 30. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

01:36 : Hogyan működnek ezek a privát listák?

Bocsánat, annyira nem vagyok otthon ebben. :)

2018. szept. 1. 13:29
 3/4 anonim ***** válasza:

Ó, hát annyira én sem vagyok otthonos benne, de szoktam próbálgatni dolgokat, és magamtól rájövök.

A gépes változatot el tudom mondani (mobilost sajnos nem, hogy hogyan látszik)

Nos, a profilod alján van az úgynevezett Reading list, és ott ezzel párhuzamosan ott van egy +jel meg egy fogaskerék. Ha az utóbbira rákattintasz, akkor kiadja az összes listád, sőt van egy olyan gomb felül, hogy új olvasólista. Itt tudod elnevezni a listáid. Szerintem több lista lehet, nekem 4 van nyilvános, és egy privát, aminek mindenkinek kell lennie, ha van profilja a wattán.

Amikor belekezdesz egy történet olvasásába, a címnél ott van a plusz jel. Ha erre kattintasz, akkor a történetet be tudod sorolni az általad kívánt listába.

Ilyenkor a privát (amit csak te láthatsz) listát is mutatja, míg ez a sima könyvtárban (library) - amiről fentebb beszéltem, ahol elnevezheted az olvasó listád - nem látszik.

HA a legfelül levő my library (privát) listához adod hozzá a történetet, ez más számára láthatatlan lesz!

Itt gyűjtheted az olyan olvasmányokat, amiket csak magadnak akarsz, és hogy más ne tudjon róla.

Lehet, hogy kissé zavarosan írtam, de a lényeg alul benne van. Próbáld ki, akkor bizonyára érthetőbb lesz. :)

2018. szept. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, köszönöm szépen ezt a hosszú választ. ^^
2018. szept. 5. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!