Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan ássam bele magam...

Hogyan ássam bele magam mélyebben a DC univerzumba?

Figyelt kérdés

A DC-től még csak a filmeket láttam, de érdekelnének a képregények és a rajzfilek is. Viszont rengeteg képregény van és őszintén szólva nem minden hős és gonosz érdekel igazán.

Főleg Wonder Woman, Joker, Harley Quin, Poison Ivy, Catwoman, Zatanna, Nightwing és Ravenről olvasnék szívesen.

Vagy nagyon összefüggnek a történetek és muszáj mások képregényeit (pl Superman stb) is elolvasni? Egy átlagos DC fan mindenkiről olvas?



2018. szept. 20. 16:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Most esett le, hogy Harley Quinnt rosszul írtam, bocsi. :D
2018. szept. 20. 16:56
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez elég nehéz kérdés igaziból egy univerzum rebootnál kell elkezdeni. Lásd: Crisis On Infinite Earths, Rebirth, The New 52... azt kel eldöntened hogy melyiket kezded el. Persze én nem ajánlom hogy egyböl közepében elöször jó olyan történeteket olvasni ami kevésbé kapcsoladnak az eseményekhez utánna szépen lassan haladni. Én személy szerint a main dc-s vonulatot nem kedvelem, sokkal inkább a dc vertigonál maradok az is néhol összefügg de a legtöbb teljsen önálló.

Ha engem kérdezel akkor érdemesebb elolvasni pl a : Y:The Last Man-t vagy mondjuk a The Sandman univerzumot elkezdeni. Angolul kiváló cikkek vannak ezzel kapcsolatban amik sokkal pontosabban leírják hogy mit kell csinálni hogy ha a main dc-t szeretnéd. Sok sikert

2018. szept. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!