Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Ragyogás című film mennyire...

A Ragyogás című film mennyire horror?

Figyelt kérdés
Csak régi szemmel számított horrornak,vagy még ma is megérdemli a horror jelzőt?

2018. szept. 22. 09:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem ijedtél meg tőle. :D Mai szemmel ez a film sokaknak unalmas lehet, mert elég hosszú, és viszonylag sok ideig nem történik benne semmi különös, de igazából az a lényeg, hogy átérezd az egész sztorit. Ha valaki nem képes beleélni magát egy másik ember helyzetébe, akkor nem igazán ajánlom neki ezt a filmet, mert ez erről szól, na mindegy. A lényeg, hogy jónak tartod. :)
2018. szept. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Az nem kifejezés, hogy jónak:D

Le a kalappal Nicolson és Kubrick előtt!

Unalmas? :D Egész végig mennek alatta a feszültségkeltő zenék. Mindig számítasz rá,hogy most történni fog valami. Aztán egyre erőteljesebb zene,egyre feszültebb....feszültebb...

....feszültebb....



....feszültebb!...



...feszültebb!!!!....



...aztán semmi sem történik😄

Tök bírom:D

Nem tudom hogyan lehet ezen unatkozni😄

2018. szept. 30. 23:10
 13/15 anonim ***** válasza:
Én sem unatkoztam rajta soha, csak a mai fiatalok már máshoz vannak szokva. Tök jó, hogy találtam valakit, akinek szintén annyira tetszik ez a film, mint nekem. :D Shelley is profi munkát végzett, bár nagyon megviselte az egész, mert Kubrick elég durván bánt vele a szerep hiteles átadásának érdekében. Ő egy tipikusan maximalista rendező, volt is egy olyan rész, amit több mint százszor vettek fel, mire elégedett lett vele. (Ez az a lépcsős rész, amikor az ütővel kiüti Jack-et Wendy.) Szóval kemény egy film. :D
2018. okt. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Igen igen,ezeket én is olvastam:D Shelley nekem nagyon nem tetszett. Arany málna jelölést is kapott,még úgy is,hogy Kubrick mindent megtett az érdekében,hogy jól beleélje magát a szerepébe. Úgy gondolom az ő Arany málna jelölése jogos. De Kubrick miért? Mi az,hogy jelölték a legrosszabb rendező kategóriában Arany málnára? Tök híres film lett,egy fantasztikus rendezéssel.
2018. okt. 2. 15:45
 15/15 A kérdező kommentje:

"Én sem unatkoztam rajta soha, csak a mai fiatalok már máshoz vannak szokva."


Örülök,hogy találtam egy kivételt a te személyedben:)

2018. okt. 2. 15:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!