Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szirmai Gergelynek nem disszoc...

Szirmai Gergelynek nem disszociativ szemelyisegzavara van?

Figyelt kérdés
Eddig nem neztem sokat, most lattam a dtks interjut, meg utana a sajat videojat a bajairol. Eleg rovid volt, ugyhogy nem teljesen ertem. De ez h tobb szemelyisege van, azokat megjeleniti a videokba, ezek megszolalnak benne, h utallak, meg elhitetik vele, h ezt nem erdemli meg. Ez nem ez, mert o valami militans ongyuloletet mondott, de azt nem ertem. Szoval csak fura volt, h igy mintha arra celzott volna, h konkret energiak, amik mar mar személyisegek dolgoznak benne, akiknek mas az erdekuk vele. Addig oke, h valakit valami nyomaszt, az nekem is volt, de ez mintha mas lenne, tobb.

2018. okt. 6. 02:37
 1/2 anonim ***** válasza:
78%
Nem, ez csak poén. És igazából Dancsó sem a felfújható birkával megy moziba. Ja és a Mikulás sem létezik.
2018. okt. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem a tudatom... sejtelmem sincs, hogyan fogalmazzam meg úgy, hogy ne legyen a hozzászólásom riasztó; két felé hasadt. :D Az egyik ami én vagyok; butuska, életképtelen. A másik szintén én vagyok; a fogságba esett lényem, aki szégyenli a gazdatestét. Az önmagamtól ódzkodó szellememmel nem csak, hogy rövid pórázon tartom magam, de elég sokat bántom a lényem. A büntetések során kihagyok étkezéseket, magamra támadok, stb. és a célom vele, hogy észhez térítsem magam; hogy másoknak vonzóvá alakuljak... mert jellememmel még távol állok az értékes emberétől.


Szerintem Szirmai Gergely is hasonlóra gondolt a több személyiség alatt; mintha én a könyvemet (amin épp dolgozok) egy butuska és egy őt tiszta szívből gyűlölő ember harcáról írnám.


Szirmai Gergelyt nemrég kezdtem el nézni; a szóban forgó videó is most jutott el hozzám - előtte is tetszettek a krotikái, de a vallomásával hatalmasat nőtt a szememben.

2018. dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!