Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le a bulizásról?

Hogyan szokjak le a bulizásról?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén eljárok bulizni, most viszont, hogy az első munkahelyemre megyek gyaksza után (ahol eddig hetente kaptam a fizetésemet) nem lesz fizetésem az első hónapban, csak utána. Hogy vészeljem át ezt az időszakot? Nem bírom ki, ha szombat esténként a négy falat kéne bámulnom. Egyszerűen letargikus hangulatba jönnék. Voltam így, hogy valamiért ki kellett hagynom a szombati bulikat, de az maga volt a pokol. Egy hónapig nem járhatok sehova. Bele se merek gondolni. Hogyan lehetne ezt az egy hónapot átvészelni?

21/F



2018. okt. 16. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Haverokkal lightos sörözés?
2018. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 veterán vas ***** válasza:
45%

Ne vergődj, "kis szerencsével" megélhetsz majd olyan időket is, amikor nem néhány hétvége, hanem néhány hónap zsinórban kimarad!


Opciók: barátnő, sport, házimunka, barkácsolás, olvasás....

/vagy ezek számodra ismeretlen fogalmak?/

2018. okt. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezeket inkább idősebb koromban szeretném. 21 évesen szerintem érthető, hogy inkább mehetnéke van az embernek szórakozni. Vagy neked nem volt fiatal korod?
2018. okt. 17. 12:19
 4/5 veterán vas ***** válasza:
35%

Megfogtad a probléma lényegét Kérdező, tényleg nem volt fiatal korom.

Születésem után egy héttel már 5 éves voltam, 12 hónap elteltével pedig 15. A rákövetkező esztendőben már 27 szál gyertyával kaptam a szülinapi tortát.

Ez az oka, hogy -sajnos- nem tudok azonosulni a 21 évesek bulira-éhes gondjaival.

Pedig még én is szívesen eljárnék, hiszen még csak 91 éves vagyok. ;)

2018. okt. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jól van értem, mindenki más. Van aki nem vágyik a szórakozásra. Van aki otthon ülős fiatalon is. Ezzel nincs semmi baj. Csak nálam már az a baj, hogy annyira berögzült ez a hétvégi bulizás, hogy el se tudom képzelni a hétvégét nélküle. 18 éves korom óta járok hétvégenként. A 3 év alatt max 3 hétvégét hagytam ki.
2018. okt. 17. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!