Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » BTS shippeket szeretnék...

BTS shippeket szeretnék kérni! ⬇️⬇️?

Figyelt kérdés
Az általatok legkedveltebb bandán belül shippeket szeretném ha leírnátok. Arról is írhattok, hogy mért ők a kedvencetek. Homofobok pls kíméljetek!🌈

2018. okt. 17. 22:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
76%

Vkook(Taehyung és Jungkook): Ők a két legfiatalabb tag a bandában és ez a shipp amolyan alap shippnek számit az ARMY-k körében.

Mondjuk nekem azért ez a kedvenc shippem mert szinte úgy viselkednek mint a testvérek,közel állnak egymáshoz. És szerintem ez nagyon aranyos mert néha tényleg úgy viselkednek mintha több lenne köztük mint barátság.

2018. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
JiKook a kedvencem. Azért ők a kedveneim, mert ezt látom a legvalóságosabbnak. Mint az elválaszthatatlan lelkitársak. Jimin mindig Kook nyakán lóg, de a Bon voyage-os nyakcsókon teljesen meghaltunk, mi JiKookosok. A JiKook rendelkezik a legtöbb, nagyon gyanús dologgal, pillanattal, és olyan dolgokat tud 'felmutatni', amit semelyik másik ship nem.
2018. okt. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Eddig meg vagyok elégedve evvel a két válasszal. Továbbra is szivesen fogadok még válaszokat.
2018. okt. 18. 09:52
 4/16 anonim válasza:

NamJin(Namjoon x Jin): A csapat apja és anyja.

Sope (Suga x J-Hope): Tök ellentétes személyiségűek, de valahogy mégis annyira összeillenek (Szerintem)

2018. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Sope: Ahogy az előttem lévő írta, teljesen ellentétek, mégis annyira jól megvannak együtt, és kiegészítik egymást.

Ah ultimate shippem a TaeJin, amit sajnálatos módon elég kevesen shippelnek:( Egyszerűen nem tudom. Alapjáraton a Sope-ot sem annyira romantikus értelemben shippelem, meg hihetetlenül tud zavarni, amikor a fangirlök rájuk akarják kényszeríteni a saját akaratukat, és melegnek titulálni őket, de ez az egyetleb ship(TaeJin) amiről ESETLEG el tudom képzelni, hogy real, bár lehet hogy nem, ezt nem nagyon fogjuk megtudni.

2018. okt. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
NamJin az cuki,azt énis szeretem, valahogy ők annyira összeillenek,de Vmin is cuki😍😍😂 egyszóval mind mindegyikkel cuki🤔😂❤️
2018. okt. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Kim YoonMin válasza:
46%
YoonMin. Suga x Jimin. Szerintem ez az egyetlen igazi ship a bandában.
2018. okt. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Taegi(Taehyung x Yoongi): Cuki a magasságkülönbség és aranyos pillanataik vannak együtt
2018. okt. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Jihope (Jimin+J-jope), mert mindketten olyan kis bolondok és aranyosak, szerintem nagyon összeillenek, és nálam is az a fő szempont, hogy szerintem ez a legreálisabb ship.^^
2018. okt. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Niku-Chan ***** válasza:
79%
Nekem a Taekook/Vkook (Taehyung x Jungkook) a kesvenc shippem, meg a NamMin (Namjoon x Jimin).
2018. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!