Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aliexpresshez szeretnék...

Aliexpresshez szeretnék segítséget kérni pénz visszafizetés kapcsán. Bővebben lent. ?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy bögrét a fent említett oldalról, ami meg is érkezett, de törötten. A postán azt javasolták, hogy ne vegyem át a csomagot, majd ők visszaküldik, én vegyem fel a kapcsolatot az eladóval a visszafizetés miatt. Jegyzőkönyvet is készítettek. A kapcsolat felvétel meg is történt, írtam az eladónak, hogy vissza szeretném kérni a rendelésem árát mivel törötten érkezett meg és a posta visszaküldi neki a bontatlan csomagot. Erre elkezdte hajtogatni, hogy neki képek kellenek, anélkül nem tud semmit sem csinálni. Nem akarja megérteni, hogy felbontás nélkül vissza lesz küldve neki. Ilyen esetben mi a teendő, hogy vissza kapjam a pénzem?

2018. okt. 4. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy össze van törve, ha nem bontottad ki?

Tapintásra érezhető?

Mi az, hogy nem akarja megérteni? Megírtad neki angolul?

Ne nyiss még dispute-ot, azt nem szeretik, az csak majd végső esetben.


Írj neki sima message centeren keresztül, hogy

(nem vagyok jó angolos, de meg fogja érteni)


Dear Seller,


the product arrived but it was broken inside the package, I can feel it with my touch.

I will not open the package so I can't take a picture of it.


Please refund the money, or rensend the product and please pack it carefully.


Kérem térítse vissza a pénzt vagy küldje újra a terméket jobban becsomagolva.


Thank you!


Best Regards,


X.Y.

2018. okt. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

B verzió, hogy levideózod ahogy kibontod a csomagot és feltöltöd youtube-ra és megosztod vele a linket.


Nem tudom kínában tiltják-e a youtube-ot, meg tudja-e nézni.

2018. okt. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A csomag mozdításra elég durva csörömpölő hangot adott ki. Végül sikerült megértenie, azt mondta ez nem az ő hatásköre, majd az aliexpress intézkedik, azt várjuk meg.
2018. okt. 4. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!