Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik közösségi oldalon,...

Melyik közösségi oldalon, illetve hol lehet megtalálni azt a petíció gyűjtőt, ami az ellen szól, hogy augusztus 20-án ne legyen tüzijáték Pesten? Köszi :]

Figyelt kérdés
2010. jún. 25. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

facebook

IWIW

2010. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Facebook
2010. jún. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
68%

Facebook

IWIW-en is

2010. jún. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :)
2010. jún. 25. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Azt írták valahol, hogy valami 250 millió Ft-ot lehetne a tűzijáték helyett az árvízkárosultakra költeni. Hát nem tudom. Mert így azok a pirotechnikai gyárak, amik egy évig erre készülnek, azok tönkre mehetnek.


De inkább azon gondolkozok, hogy 250 MFt vajon mire elég? És az pontosan kikhez menne? Közvetlenül az emberek között lenne kiosztva egységesen mindenki kapna x ezer Ft-ot? Vagy a kárával arányban kapná?


Vagy a különféle állami (vagy önkormányzati) kiadások is lennének belőle fedezve? Mert ha azok is, akkor ez az összeg semmire se elég.


Egyébként hány MÉTER autópálya kerül ennyibe?

2010. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát... nem biztos, hogy túl sok mindenre elég... azt mondták, hogy a kár 50-100 milliárd... Igaz, csak csepp a tengerben ez az összeg (mármint a tüzijáték ára), de szerintem azért jobb mint a semmi! :)

Azt nem tudom, hogy pontosan kinek menne a pénz, de szerintem az érintett településeket hoznák helyre, vagy valamennyit az emberek is biztos kapnának.

2010. jún. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!