Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eladni egy...

Hogyan lehet eladni egy feleslegessé vált jegyet gyorsan?

Figyelt kérdés

2018.11.09. 20:30-as L'art Pour L'art - Mintha elvágták vol... című előadásra van egy plusz / időközben feleslegesség vált jegyem, amit szívesen átadnék egy arra érdeklődőnek.

Az előadás egyébként teltházas, tehát már nem kapható rá jegy, nekem meg egy feleslegessé vált.


Hogyan tudnám eladni valakinek, aki meg szeretné nézni?

Persze csak a jegy árát kérném érte, hogy ne legyen felesleges kiadás számomra se.



2018. nov. 8. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Fėszen oszd meg.
2018. nov. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A Marketplace-en csak a Facebook előzetes írásos engedélye alapján lehet, már próbáltam.

Az ismerőseim már végigkérdeztem, de akit érdekelne az nem ér rá, aki meg ráérne, azt meg nem érdekli, vagy eleve vidéken él és el se tudna jönni... De azért köszi a tippet.

Más ötlet esetleg?

2018. nov. 8. 10:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet, időközben Facebookon sikerült eladnom.
2018. nov. 8. 13:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Facebookon írd ki, hogy eladó egy akármilyen csoportban, ahol sokan vannnak.
2018. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!