Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért lett ilyen szär a...

Miért lett ilyen szär a magyar stand-up comedy?

Figyelt kérdés

A "mert mindig is az volt" jellegű válaszokat hanyagoljuk, ha kérhetném. Én nagyon szeretem a műfajt, és a nagyágyúkat még mindig élvezem (legalábbis a nagy többségét). A problémám inkább a sok új fiúra vonatkozik. Annyira unalmasak, erőltetettek és szánalmasak...Már szinte én égek helyettük. Nem veszik észre ezek az emberek, hogy marhára nem viccesek? Olyan kínos, hogy ma már minden magát viccesnek képzelő senkiből stand-upos lehet!


Persze a nagyok között is vannak nagyon bénák: Kiss Ádám (szerintem) már régóta nem jó, az elején még vicces volt, mára már csak egy beképzelt kis majom. Csenki Attila egy bunkó f..szkalap, a legrosszabb mind közül. Mogács Daninak vannak néha jó sztorijai, de 98%-ban nagyon unalmas, Litkai Gergővel ugyanaz a problémám, mint Mogács Danival. Az ilyen Rekop, Bruti meg Három kismalac féle majmok pedig más kategória...


Bocsánat, ha hosszú lett, de ki szerettem volna adni a véleményemet. Nektek mi a véleményetek a stand-upról? A bunkó megjegyzéseket lehetőleg hanyagoljátok! Ha ti szeretitek a fent említett humoristákat, nézzétek nyugodtan! Tiszteletben tartom mindenki véleményét!


Köszönöm!



2018. nov. 8. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Tény, hogy tiszta szar lett.

Múltkor valami hülyét toltak a reklámban, hogy úgy önti a mustárt, hogy a dobozon lévő mackó rá nézzen.

WTF?

2018. nov. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komolyan? Na ezért jó, hogy nem nézek tévét...Idáig süllyedtünk humorban, tényleg?
2018. nov. 10. 15:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Ajanlom a Kőhalmival készült arckép interjút. Elmondja, h a góré litkai kérte, h tegye különböző csoportokba a fellepoket aszerint h ki mennyire jo, mert o is tudja, h felhigult a mezőny, de így is van, h nen tudnak fellepot kuldeni vhova, mert annyi helyre kuldik oket.


Gondolom, igy akkor a jobb helyekre a jobbakat kuldik, a tobbi meg mehet pusztafutykosra falunapra.

2019. jan. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyebkent igazad van. Brutinak semmi humora sincs, egy műveletlen rém idegesítő fazon, csenkinel meg mindenki viccesebb. Rekop meg tenyleg a legalja, o sem vicces, de végtelenül nagykepu.
2019. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne már erőltetnie a magyaroknak a stand-up műfaját. Amerikából indult, mi meg csak átvettük, mert ugye szeretjük Amerikát majmolni. A Showder Klub 2008 óta megy, ma már a béka feneke alatt van a színvonal. Elfáradtak, kiégtek. Nem tudnak már újat mutatni. A Sóderből az első három évad volt a legjobb, utána már nagyon hullámzó színvonalú lett.
2019. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!