Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ilyen tényleg létezik? Ha...

Ilyen tényleg létezik? Ha igen, hogy működik?

Figyelt kérdés

Nem értem ezeket a retweet deales dolgokat twitteren. Aki nem tudja mi az, annyi az egész hogy vannak accountok akikkel lehet dealelni, pl megtetszik egy póló, megkérdezed hogy mennyi retweetért venné meg neked, mond mondjuk 800-at és ha megvan a 800 akkor megveszi neked a pólót. Na most, én az egészet nem értem. Mire jó ez annak, aki veszi? Miért jó nekik, hogy egy másik ember tweetjét retweetelik az emberek? Egyáltalán hogy éri meg nekik? Miért csinálják? A másik amit nem értek, hogy ezek nem kamuk? Mert vannak olyanok akik bevallották hogy nem fognak neked venni semmit, de vannak akik folyton posztolják a képeket hogy ez megkapta, az megkapta, x így köszönte meg, y ilyen hálás, és hogy tényleg ott van az embereknél a cucc. Ez igazi? Vagy csak ismerőssel lebeszélik hogy küldjenek egy képet és írják oda hogy mennyire hálásak, miközben nem küldött neki semmit? A harmadik dolog, hogy szállítják ki? Megmondod neki a címedet, ő meg oda rendeli neked? Nem értem az egészet. Ha valaki találkozott már ilyennel vagy esetleg kapott is valamit, kérlek írja le hogy zajlik egy ilyen.

Egyébként twitteren zMerchGiveaways néven van fent valaki, én őt néztem hogy miket vesz embereknek de sok más ilyen account van



2018. nov. 11. 12:35
 1/1 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nem igazán tudtam milyen kategóriába kiírni, úgyhogy szórakozásba raktam.
2018. nov. 11. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!