Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egerben a liget az jó szorakoz...

Egerben a liget az jó szorakozó hely?

Figyelt kérdés
Bulik,emberek,csajok tekintetében vagy inkább a brdwy vagy mezökövesden a movie?

2018. nov. 16. 15:13
 1/3 A kérdező kommentje:
17/F és 14-18 évesek körébe milyenek?
2018. nov. 16. 15:17
 2/3 anonim válasza:

A Liget szerintem nem a legjobb fiataloknak, mert szinte csak felnőttek járnak oda

A Brdwy-be szoktak lenni(főleg mostanában) elég jó bulik, és felnöttek is alig vannak ezeken

A Movie meg hat...minden buliban van egy két jó fellépő, de maga a buli elég sokszor rossz, de fiataloknak ajánlom

2019. nov. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom #2 te melyik ligetről beszélsz. A Liget a helyi kinder kommandó gyűjtő helye 15-16-17 éves az átlag korosztály, én ahányszor voltam mindig kitört valami verekedés mellettem, viszont ezek ellenére nem mondanám, hogy ne menj, néha tök jól ellehet lenni, táncolni meg bulizni, főleg ha sokan vagytok. A BRDWY pedig már más tészta, ott vegyesen vannak az emberek de kb. 18-19 év az átlag szóval nem kell félni, hogy öregek lesznek :D, viszont a BRD-ban szoktak lenni fellépők, múltkor pl. volt BSW, előtte meg Curtis-ék, januárban pedig pl. Krúbi lesz, és valamivel talán kulturáltabb a BRDWY.
2019. nov. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!