Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nektek tetszenek ezek a képek?

Nektek tetszenek ezek a képek?

Figyelt kérdés

Szeretek a városban fotózgatni, aztán otthon valamelyik képszerkesztővel megbuherálni és szürreális képeket alkotni. Van hozzá tehetségem, vagy ilyeneket bárki tud csinálni?

(Muszáj volt tömörítenem, mert a Kephost csak így fogadta el.)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2018. nov. 20. 20:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezek nem szürreálisak, hanem hitványak.
2018. nov. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Nekem se tetszik :(
2018. nov. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tök jók és szerintem szürreálisak.!!
2018. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

[link]


Messzebb van a szürrealizmustól, mint Makó Jeruzsálemtől... Szimplán szarok, ennyi.

2018. nov. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké, nem vagyok fotós, az eredeti képeket egy 40 ezres mobillal lőttem. Egy amatőrtől szerintem nem rossz. :)
2018. nov. 20. 20:52
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Gagyi.
2018. nov. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem a képminőség a gagyi, hanem az egész koncepció meg a megvalósítása. Alapvető tehetséged, ízlésed szerintem nincs ehhez az egészhez, de ha nagyon akarsz, utánaolvasással, tanulással fejlődhetsz benne. Vagy ha nem zavar, hogy csak kevés embernek tetszik, amit csinálsz, vagy esetleg nem is akarod senkinek megmutatni, csak magad szórakoztatására készíted ezeket, akkor ez egy jó hobbi, időtöltés :-)
2018. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%

Művészet.. nem értheik.

Én számomra tezszenek a fotók lehet hogy nem lehet rájuk mondani100%ig hogy szürrealis,de még kezdő vagy ,bele fogsz jönni.:)

2018. nov. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nem vagyok fotós, úgyhogy nem tudom megmondani neked, hogy van-e tehetséged hozzá, de hozzá nem értőként nekem az első, a harmadik, és az ötödik kép tetszik. Az első tűnik a legkidolgozottabbnak, ennél az az érzésem, hogy volt egy elképzelésed arról, hogy milyen hatást akarsz vele elérni, és ez sikerült is. A hármas kép nem túl egyedi, viszont van egy hangulata, ami miatt kellemes ránézni. Olyan nyár esti városi séta érzésem van tőle. :) Az ötödik képen pedig a színek összhatása tetszik.

A kettes és a négyes kép viszont nem tetszik. Olyan befejezetlennek tűnnek, vagy mintha nem lett volna ötleted, hogy mit kezdj velük, és csak próbálkoztál volna.

2018. nov. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

a művészet meglehetősen szubjektív dolog. nekem pl. Picasso leghíresebb képei rohadtul nem tetszenek, akármennyire komoly művészi színvonalat képviselnek is.


mitől művészet valami? attól, hogy neked tetszik és senki másnak? attól, hogy a közönségednek tetszik, miközben még neked sem? attól, hogy szakértő művészek egy csoportja értékeli, miközben a közönség nem? minden szubjektív.


a művészet egyébként általában megpróbál valamit kifejezni és valamilyen jelrendszer alapján próbálja meg az üzeneteit eljuttatni a befogadókhoz, akik jobb esetben felismerik azt a jelrendszert és ezért képesek dekódolni, megérteni az üzenetet.


ha neked tetszik, csináld. ha találsz erre fogékony közönséget, akiknek szintén tetszik, akkor nekik jó lesz, akár jó vagy sem mások szerint.


mondjuk azért nem árt tanulni is hozzá. például művészettörténetet, esztétikát, kompozíciót, színelméletet, fotózást, képszerkesztést és hasonlókat, hogy tudd is, mit miért csinálsz. ha csak úgy ötletszerűen, zsigerből csinálsz dolgokat, az nem biztos, hogy olyan eredményes és mások által is befogadható lesz, mintha tanulsz és tudatosan csinálod.

2018. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!